partner

Partnerzy Lardi-Trans

Integracja usług partnerskich pozwala na ciągłe rozszerzanie funkcjonalności platformy Lardi-trans przy jednoczesnym zachowaniu pozycji lidera na rynku przewozów ładunków

Zostań partnerem

GPS

SkyRiver

Skyriver — systemy GPS do monitorowania, zarządzania i kontroli pracy flot i pracowników zdalnych. Integracja z systemami księgowymi 1C i Parus. Dostosowywanie i ulepszanie oprogramowania zgodnie z wymaganiami klienta.

CARGO UFC

Ukraiński producent urządzeń do śledzenia ruchu pojazdów.

WebEye

WebEye Ukraina — aplikacje telematyczne do monitoringu online transportu (GPS), płatności elektronicznych za autostrady na Węgrzech (OBU), a także rozwiązania z zakresu logistyki, spedycji, bezpieczeństwa i bardziej efektywnego wykorzystania istniejącej floty pojazdów

Systemy informacyjne

YouControl

System YouControl to usługa weryfikacji firmy online. Sprawdź kontrahentów i monitoruj ich zmiany. YouControl — kompletne dossier każdej firmy na Ukrainie

B2BHint

B2BHint to startup z otwartą bazą danych firm i danych o firmach w Mołdawii i innych krajach. Głównym celem B2BHint jest ułatwienie korzystania z informacji firmowych.

Ubezpieczenie

Euroins Ukraina

Strategia firmy ubezpieczeniowej „Euroins Ukraina” przewiduje działania we wszystkich sektorach ukraińskiego rynku ubezpieczeniowego.

Ukraińska grupa ubezpieczeniowa

Ukraińska grupa ubezpieczeniowa to nowoczesna i dynamiczna firma ubezpieczeniowa na skalę ogólnokrajową.

OneClick

One Click to ukraińska firma ubezpieczeniowa działająca od 1995 roku.

TAS

Grupa Ubezpieczeniowa "TAS" to uniwersalny ubezpieczyciel, który oferuje konsumentom ponad 80 produktów ubezpieczeniowych do różnych rodzajów ubezpieczeń dobrowolnych i obowiązkowych.

Guardian

Firma ubezpieczeniowa „Guardian” to firma o europejskim standardzie, która w pełni zasługuje na swoją nazwę: od 14 lat troszczymy się i chronimy naszych klientów, dbając o ich zdrowie oraz zapewniając im spokój i komfort.