Ładunki Polska - Ukraina

Lardi-Trans to międzynarodowa platforma logistyczna służąca do zamieszczania ogłoszeń dotyczących wyszukiwania ładunków z Polska do Ukraina transportem drogowym.

Z naszych usług korzystają firmy i osoby prywatne z 89 krajów. Każdego dnia użytkownicy serwisu zostawiają tysiące zleceń, dzięki czemu zawsze możesz znaleźć ładunek do transportu na trasie Polska - Ukraina.

Funkcjonalność Lardi-Trans pozwala znaleźć wolne ładunki z Polska do Ukraina, oszczędzając koszty logistyczne i uzyskując maksymalne korzyści z przejazdu.

Ładunki do przewozu Polska - Ukraina

1861
ładunków czeka na transport
Ładunki we wszystkich kierunkach
56141

Statystyki z poprzedniego miesiąca

Popularne nadwozia Polska - Ukraina

Popularne ładunki Polska - Ukraina

72%
dobra konsumpcyjne
11%
dobra konsumpcyjne na paletach
4%
sprzęt
2%
dobra konsumpcyjne w pudełkach
2%
materiały budowlane
2%
pomoc humanitarna
2%
części zamienne
2%
surowce
1%
makulatura w belach
1%
nawozy w big bagach

Popularne kierunki

Jak działa wyszukiwanie doładunków z Polska do Ukraina

Wyszukiwanie doładunków na trasie Polska - Ukraina cieszy się popytem, ponieważ jest to szybki, ekonomiczny i skuteczny sposób dostarczenia ładunku do miejsca docelowego. Taki przewóz ładunku umożliwia racjonalne wykorzystanie wolnej przestrzeni transportowej, osiągnięcie maksymalnych współczynników załadunku, a więc korzyści dla przewoźnika przy minimalnych kosztach dla klienta.

Ponadto wybór doładunków Polska - Ukraina pokrywa koszty amortyzacji i postoju, dzięki czemu właściciel pojazdu i kierowca mogą zarobić więcej.

Jak działa wyszukiwanie doładunków z Polska do Ukraina

Kilka prostych wskazówek pomogą Ci zrozumieć specyfikę wyszukiwania wolnych ładunków i doładunków z Polska do Ukraina.

  • Rodzaj ładunku. Ładunki do przewozu Polska - Ukraina muszą należeć do tej samej kategorii klasyfikacji, przewóz różnych rodzajów towarów (na przykład żywności i chemikaliów) jest niedozwolony
  • Wymiary. Pamiętaj, aby przestrzegać zgodności wolnej przestrzeni i objętości dodatkowego ładunku.
  • Pakowanie. Podczas wyszukiwania ładunku, logistyk lub przewoźnik ładunku musi najpierw uzgodnić jego opakowanie, aby zapewnić bezpieczeństwo jego transportu. Podczas wyszukiwania doładunku upewnij się, że jest on odpowiednio zapakowany i nie uszkodzi głównego ładunku podczas transportu.
  • Terminy. Każdy rozładunek i załadunek w punkcie pośrednim wymaga czasu. Ponadto kierowca ma dodatkowe obowiązki związane z wypełnianiem listy przewozowej